Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Пішім | тіреу |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Мақсаты | комбайн машинасына арналған |
| Бағыттаушы жолдардың саны | 2 |
| Бағыттаушы деңгейлердің саны | 10 |
| Ені | 840 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Биіктігі | 640-тан 660 мм-ге дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 16.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 18 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
ПК-10 комбайнының комбайнының тірегі комбайндармен бірге қолданылады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Каракас тот баспайтын құбырдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Гастроэмкосттардың өлшемі: GN 1/1 (530x325 мм)
- Құбырдың өлшемі: 40х40 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Жиһаз түрі | үстел |
| Өндіруші ел | Ресей |
| қызметі | Көпфункционалды |
| Үстел түрі | Арал |
| Үстел құрылымы | Тұтас дәнекерленген |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| Үстел жақтауының материалы | Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | Тіректерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 840 мм |
| Ені | 700 мм |
| Биіктігі | 645 мм |
| Үстелдің үстінің қалыңдығы | 50 мм |
| Салмақ | 19 кг |
- Бағасы: 145 990 ₸


