Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Пішім | тіреу |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Мақсаты | комбайн машинасына арналған |
| Бағыттаушы жолдардың саны | 2 |
| Гастроэмкость типі | GN 1/1 |
| Ені | 845 мм |
| Тереңдігі | 724 мм |
| Биіктігі | 716 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 19 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 19.7 кг |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
Тұғыр ПК-12 комбайнының астындағы тіреуіш комбайндармен бірге қолданылады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Қаңқасы тот баспайтын құбырдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Құбырдың өлшемі: 40х40 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Жиһаз түрі | үстел |
| Өндіруші ел | Ресей |
| қызметі | Көпфункционалды |
| Үстел түрі | Арал |
| Үстел құрылымы | Тұтас дәнекерленген |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| Үстел жақтауының материалы | Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | Тіректерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 845 мм |
| Ені | 724 мм |
| Биіктігі | 716 мм |
| Үстелдің үстінің қалыңдығы | 50 мм |
| Салмақ | 20 кг |
- Бағасы: 145 990 ₸


