Негізгі сипаттамалары
| Пішім | тіреу |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Мақсаты | комбайн машинасына арналған |
| Жабдықтау | сөре |
| Гастроэмкость типі | GN 1/1, табалар 600х400 мм |
| Бағыттаушы деңгейлердің саны | 8 |
| Ені | 920 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Биіктігі | 950 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 30 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 31 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
Жиналмалы ПКМ-8Р комбайнының астындағы тіреуіш PR-04M, PR-06M, PR-06M-E, PR-07M-E комбайндарымен және PC-M-6-400 конвекциялық пешімен бірге қолданылады. / 600. Модель еденнің біркелкі еместігін өтеуге мүмкіндік беретін биіктігі реттелетін тіректермен жабдықталған. Бұйым қалыңдығы 0.8 мм AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған, қаңқасы 40х40 мм тот баспайтын құбырдан жасалған жиналмалы конструкцияға ие, үстіңгі жағы қаңылтыр металдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Бүйірінде жууға арналған химиялық канистрлерді сақтауға арналған сөре орнатылған
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Жиһаз түрі | үстел |
| Өндіруші ел | Ресей |
| қызметі | Көпфункционалды |
| Үстел түрі | Арал |
| Үстел құрылымы | Жиналмалы-жиылмалы |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| Үстел жақтауының материалы | Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | Тіректерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 920 мм |
| Ені | 850 мм |
| Биіктігі | 950 мм |
| Үстелдің үстінің қалыңдығы | 50 мм |
| Салмақ | 31 кг |
- Бағасы: 168 990 ₸



