Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Материал | тот баспайтын болат |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Қақпақпен | Иә |
| Көлем | 50 л |
| Ені | 365 мм |
| Тереңдігі | 365 мм |
| Биіктігі | 605 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
ҚТҚ-50 қалдықтарына арналған арба-бак қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ өнеркәсіптік және өндірістік мекемелерде қолданылады. Модель қозғалуға арналған қақпақпен және дөңгелектермен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Қоқыс жәшігінің түрі | Қалыпты (қақпағы бар) |
| Көлемі | 50 л |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Диаметрі | 365 мм |
| Ені | 365 мм |
| Ұзындығы | 365 мм |
| Биіктігі | 605 мм |
| Салмақ | 5000 г |
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Себет түрі | Қоқысқа арналған |
| Себет түрі | Жабық (қақпағы бар) |
| Алынбалы қақпақ | Иә |
| Орнату түрі | Еден |
| Беті | Жылтыр |
- Бағасы: 97 290 ₸


