Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Пішім | тіреу |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Мақсаты | комбайн машинасына арналған |
| Жабдықтау | сөре |
| Гастроэмкость типі | пісірме табақтар 600x400 мм, GN 1/1 |
| Бағыттаушы деңгейлердің саны | 5 |
| Ені | 950 мм |
| Тереңдігі | 880 мм |
| Биіктігі | 150 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 32 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 34 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
ПКМ-5Р тұғыры ПР-10М, ПР-10М-Э бу конвектоматтарымен және ПК-М-10-400/600 конвекциялық пешімен бірге қолданылады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Бұйым орындалды тот баспайтын болаттан жасалған AISI430 қалыңдығы 0.8 мм, қаңқасы дәнекерленген конструкциясы тот баспайтын құбырлар 40х40 мм, үстелдің үсті - табақ металдан.
Ерекшеліктері:
- Бүйірінде жууға арналған химиялық канистрлер мен су жұмсартқышты сақтауға арналған сөре орнатылған
- Жиналмалы конструкция
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Жиһаз түрі | үстел |
| Өндіруші ел | Ресей |
| қызметі | Көпфункционалды |
| Үстел түрі | Арал |
| Үстел құрылымы | Жиналмалы-жиылмалы |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| Үстел жақтауының материалы | Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | Тіректерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 920 мм |
| Ені | 850 мм |
| Биіктігі | 710 мм |
| Үстелдің үстінің қалыңдығы | 50 мм |
| Салмақ | 35 кг |
- Бағасы: 139 990 ₸


