Негізгі сипаттамалары
| Пішім | тауар қойғыш |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Мақсаты | әмбебап |
| Ені | 1200 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Биіктігі | 300 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 24.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 25.4 кг |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
Подтоварник ПРОФИ ПМ-Н 12/6 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі жабдықтарды орналастыруға арналған. Модель тікбұрышты үстелшемен жабдықталған. Үстел үсті ламиниронды ағаш-жоңқалы плитадан жасалған арматурасы бар жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған, қаңқасы – тот баспайтын болаттан жасалған құбыр профилінен, тіреу тіректері – берік пластиктен, қаптамасы – гофрокартоннан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін биіктігі реттелетін тіректер
- құрылымды нығайтуға арналған 4 жақты әбзелдер
- Жиналмалы конструкция
- Тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Қаңқа профилінің габариттері: 40х40 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Жиһаз түрі | үстел |
| Өндіруші ел | Ресей |
| қызметі | Көпфункционалды |
| Үстел түрі | Арал |
| Үстел құрылымы | Жиналмалы-жиылмалы |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| Үстел жақтауының материалы | Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | Тіректерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 300 мм |
| Үстелдің үстінің қалыңдығы | 50 мм |
| Салмақ | 27 кг |
- Бағасы: 100 990 ₸


