Негізгі сипаттамалары
Сипаттамасы Ас үй сөресі Стандарт СКК-12/6 СНК-С қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыс-аяқтарды, жабдықтарды және құрғақ өнімдерді сақтауға арналған. Модель орнату кезінде еденнің біркелкі еместігін өтеуге мүмкіндік беретін 4 тұтас сөремен және реттелетін тіректермен жабдықталған. Сөрелер мен сөрелер AISI 430 баспайтын болаттан жасалған. Ерекшеліктері:
Қосымша сипаттамалар:
|
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Жиһаз түрі | сөре |
| Өндіруші ел | Ресей |
| қызметі | Көпфункционалды |
| Үстел түрі | Арал |
| Сөре түрі | Тұтас |
| Үстел құрылымы | Жиналмалы-жиылмалы |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| Үстел жақтауының материалы | Мырышталған болат, Пластик |
| Ерекшеліктері | Тіректерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі |
| Үстелге біркелкі бөлінген жүктеме | 45 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 1850 мм |
| Үстелдің үстінің қалыңдығы | 50 мм |
| Салмақ | 30 кг |
- Бағасы: 125 990 ₸


