Негізгі сипаттамалары
| Сөрелер түрі | тұтас |
| Сөрелер саны | 4 |
| Сөреге максималды жүктеме | 45 келі |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Сөрелер материалы | тот баспайтын. болат |
| Ені | 1500 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Биіктігі | 1850-ден 1870 мм-ге дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 32 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 33 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
Ас үй сөресі СТАНДАРТ СКК-15/5 ОКК-С қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарының, супермаркеттердің, тамақ өнеркәсібі зауыттарының әртүрлі өндірістік цехтарында асханалық ыдыстарды, сондай-ақ тұрмыстық үй-жайларда азық-түліктерді сақтауға арналған. Модель орнату кезінде еденнің біркелкі еместігін өтеуге мүмкіндік беретін 4 тұтас сөремен және реттелетін тіректермен жабдықталған. Тіректер мырышталған болаттан жасалған бұрыштан, сөрелер AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жиналмалы конструкция
- Сөрелердің биіктігін реттеу
- Тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелердің биіктігін реттеу қадамы: 100 мм
- Болаттың қалыңдығы:
- Сөре: 0,8 мм
- Профиль бұрышы: 1,5 мм
- Профиль бұрышының өлшемі: 38х38 мм
- Сөреге максималды жүктеме: 180 кг
- Қаптамадағы габариттері: 1530х530х80 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Жиһаз түрі | сөре |
| Өндіруші ел | Ресей |
| қызметі | Көпфункционалды |
| Үстел түрі | Арал |
| Сөре түрі | Тұтас |
| Үстел құрылымы | Жиналмалы-жиылмалы |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| Үстел жақтауының материалы | Мырышталған болат |
| Ерекшеліктері | Тіректерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі |
| Үстелге біркелкі бөлінген жүктеме | 45 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Ені | 500 мм |
| Биіктігі | 1850 мм |
| Үстелдің үстінің қалыңдығы | 50 мм |
| Салмақ | 33 кг |
- Бағасы: 118 990 ₸


