Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | орталық |
| Қаңқа материалы | боялған болат |
| Үстел үсті материалы | болат |
| Аяқтардың профилі | шаршы құбыр |
| Қалдықтарды жинауға арналған тесік | Иә |
| Байлау | Иә |
| Максималды жүктеме | 100 келі |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Биіктігі | 850-ден 870 мм-ге дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 15.2 кг |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
ЭКОНОМ ССОП-6/6ЭНП азық-түлік қалдықтарын жинауға арналған өндірістік үстел қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тамақ қалдықтарын жоюға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Рамка ұнтақ бояумен қапталған профильді құбырдан жасалған, үстелдің үстіңгі жағы ДСП арматурасы бар AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Дәнекерленген мойынмен үстелдің үстіңгі жағындағы тесік
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Құбырдың өлшемі: 40х40 мм
- Үстел үсті болатының қалыңдығы: 0,5 мм
- ДСП қалыңдығы: 16 мм
- Ауыз қуысының диаметрі: 210 мм
- Қаптамадағы габариттері: 900х650х170 мм
- Қаптама көлемі: 0,1 м3
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Жиһаз түрі | үстел |
| Өндіруші ел | Ресей |
| қызметі | Қалдықтарды жинау үшін |
| Үстел түрі | Арал |
| Үстел құрылымы | Жиналмалы-жиылмалы |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| Үстел жақтауының материалы | Металл, Мырышталған болат, Пластик |
| Ерекшеліктері | Тіректерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі, Қалдықтарды төгуге арналған тесік |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 850 мм |
| Үстелдің үстінің қалыңдығы | 50 мм |
| Салмақ | 15 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдық түрі | бейтарап жабдық |
- Бағасы: 58 590 ₸


