Негізгі сипаттамалары
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | орталық |
| Жабдықтау | тор |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Үстел үсті материалы | болат |
| Аяқтардың профилі | бұрыш |
| Максималды жүктеме | 100 келі |
| Ені | 1500 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Биіктігі | 870-тен 890 мм-ге дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 27.26 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 27.4 кг |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
Өндірістік үстел СТАНДАРТЫ СРО-15/6СЦК қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдерін өңдеуге, қамыр илеуге және ас үй жабдықтарын сақтауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Қаңқасы мырышталған бұрыштан жасалған, үстелдің үсті - ДСП табағынан арматураланған AISI 430 тот баспайтын болаттан, сөре-тор - AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы:
- Үстел үсті: 0,8 мм
- Сөре-тор: 0,8 мм
- Қаңқасы: 1,5 мм
- ДСП қалыңдығы: 16 мм
- Бұрыштың өлшемі: 38х38 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1530х620х70 мм
- Қаптама көлемі: 0,07 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Мырышталған немесе тот баспайтын болаттан жасалған тұтас сөре
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Жиһаз түрі | үстел |
| Өндіруші ел | Ресей |
| қызметі | Азық-түлікті өңдеу және реттеу үшін |
| Үстел түрі | Арал |
| Сөре түрі | Торлы |
| Үстел құрылымы | Жиналмалы-жиылмалы |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| Үстел жақтауының материалы | Тот баспайтын болат, Мырышталған болат |
| Ерекшеліктері | Тіректерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі |
| Үстелдің астындағы сөре | 1 (дана) |
| Үстелге біркелкі бөлінген жүктеме | 120 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 870 мм |
| Үстелдің үстінің қалыңдығы | 50 мм |
| Салмақ | 27 кг |
- Бағасы: 58 390 ₸


