Негізгі сипаттамалары
Сипаттамасы ЭКОНОМ СРОб-8/6ЭЦК өндірістік үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдерін өңдеуге, қамыр илеуге және ас үй жабдықтарын сақтауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Қаңқасы мырышталған бұрыштан жасалған, үстелдің үсті - ДСП табағынан арматураланған AISI 430 тот баспайтын болаттан, сөре-тор - AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған. Қосымша сипаттамалар:
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
|
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Жиһаз түрі | үстел |
| Өндіруші ел | Ресей |
| қызметі | Азық-түлікті өңдеу және реттеу үшін |
| Үстел түрі | Қабырға |
| Сөре түрі | Торлы |
| Үстел құрылымы | Жиналмалы-жиылмалы |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| Үстел жақтауының материалы | Мырышталған болат, Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | Тіректерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі |
| Үстелдің астындағы сөре | 1 (дана) |
| Үстелге біркелкі бөлінген жүктеме | 120 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 800 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 870 мм |
| Үстелдің үстінің қалыңдығы | 50 мм |
| Салмақ | 17 кг |
- Бағасы: 42 790 ₸


