Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Түрі | ыдыстарды жинауға арналған |
| Деңгейлер саны | 2 |
| Ені | 735 мм |
| Тереңдігі | 535 мм |
| Биіктігі | 925 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12.5 кг |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
ТОСПб-2-01 сервистік арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында таза және пайдаланылған ыдыстарды тасымалдауға арналған. Модель 4 айналмалы дөңгелектермен жабдықталған, олардың біреуі тығынмен жабдықталған. Қаңқа тот баспайтын болаттан жасалған 2 шаршы қималы құбырдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 2 сыйымды сөрелер
- Рамалық құбырлар бұрандалар мен сөрелер арқылы өзара байланысты
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды жүктеме:
- Сөреге: 20 кг
- Арбаға: 40 кг
- Сөрелердің тереңдігі: 80 мм
- Қаңқа құбырларының қимасы: 20х20 мм
- Дөңгелектердің диаметрі: 100 мм
- Қаптамадағы габариттері: 860х550х200 мм
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қолдану | Қызмет көрсететін арбалар |
| құрылым түрі бойынша | Жиналмалы-жинақтамалы |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Деңгейлер саны | 2 |
| Бүкіл құрылымға максималды жүктеме | 100 кг |
| Айналмалы дөңгелектер саны | 4 д. (дана) |
| Тежегішпен жабдықталған дөңгелектер саны | 1 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 735 мм |
| Ені | 535 мм |
| Биіктігі | 925 мм |
| Доңғалақ диаметрі | 100 мм |
| Салмақ | 12 кг |
- Бағасы: 93 490 ₸


