Негізгі сипаттамалары
| Мақсаты | нан үшін |
| Есіктердің құрылымы | бұрылмалы |
| Нан үшін | Иә |
| Ені | 820 мм |
| Тереңдігі | 560 мм |
| Биіктігі | 1800-ден 1820 мм-ге дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 64.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 69 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
ШКХ-Р-Н-820 ас үй шкафы науалар нан және нан-тоқаш өнімдерін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарындағы науаларға орналастыруға арналған. Модель нан табақтарын орнатуға арналған 7 бағыттаушы рельстермен, магниттермен бекітілген 2 топсалы есіктермен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Қаңқасыз жиналмалы конструкция тот баспайтын болаттан жасалған.
Науалар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Қосымша сипаттамалар:
- Нан науасының өлшемі: 740х450х70 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1710х780х190 мм
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Корпус түрі | Құрастырмалы-жиналмалы |
| Есік | 2 дана |
| Жылжымалы жәшік | 7 дана |
| Дайындау материалы | |
| Корпусты дайындау материалы | Тот баспайтын металл |
| Габариттік өлшемдер | |
| Шкафтың ені | 820 мм |
| Шкафтың биіктігі | 1800 мм |
| Шкафтың тереңдігі | 560 мм |
| Шкафтың салмағы | 65 кг |
- Бағасы: 150 000 ₸


