Негізгі сипаттамалары
| Өнімділік | 1000 л/сағ |
| Көлем | 12 л |
| Ресурс | 1680 л |
| Ені | 190 мм |
| Тереңдігі | 255 мм |
| Биіктігі | 500 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11.2 кг |
| Өндіруші ел | Италия |
Сипаттамасы
De Vecchi LT12 DVA 3/4" су жұмсартқышы суды жұмсарту үшін қоғамдық тамақтандыру орындарында қолданылады. Бұл модель сумен жабдықтау желісі бар әртүрлі ас үй жабдықтарына қосылуы мүмкін: мұз жасағыштар, кофеқайнатқыштар, ыдыс жуғыштар және т.б.
Су жұмсартқыштың құрамында магний мен кальций иондарын бейтараптандыратын, содан кейін оларды натрий иондарымен алмастыратын синтетикалық иондық шайыр бар. Оның цилиндрлік ыдыс түріндегі конструкциясы тот баспайтын болаттан жасалған. Оның герметикалық қақпағы бар.
Ерекшеліктері:
- Жылдам және оңай орнату
- Суды қосу үшін жылдам ажыратылатын қосылым
- Қарапайым және қауіпсіз регенерация
- Электр энергиясын пайдалануды талап етпейді
- № 1935/2004/EC регламентіне және № Министрлік қаулысына сәйкес келеді. 174/2004
Қосымша сипаттамалар:
- Катионды шайырдың көлемі: 8,4 л
- Регенерацияға қажетті ас тұзының мөлшері: 1,5 кг
- Судың температурасы: 6-дан 25 °C-қа дейін
- Қысым: 1-ден 8 bar-ға дейін
- Судың максималды рұқсат етілген кермектігі: 90of (900 мг/л CaCo3)
- Қосылу мүмкіндігі: 3/4"
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | De Vecchi |
| Өндіруші ел | Италия |
| Су құбырына қосылу | Иә |
| Пайдалану | Суық су үшін |
| Жүктеу көлемі | 12 л |
| Сүзгі материалының түрі | Ион алмасу шайыры |
| Салмақ | 10 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 500 мм |
| Ені | 255 мм |
| Тереңдігі | 190 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Стандартты сүзгі модулінің ресурсы | 1680 л |
| Сақтау сыйымдылығы | Иә |
- Бағасы: 102 990 ₸





