Негізгі сипаттамалары
| Кассеталар бойынша өнімділік | 60 дана/сағ |
| Жуу циклі | 60/90/120/180 сек. |
| Кассета өлшемі | 500х500 мм |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қуат | 9.75 кВТ |
| Шаю құралының дозаторы | Иә |
| Ені | 660 мм |
| Тереңдігі | 810 мм |
| Биіктігі | 1390-нан 1800 мм-ге дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 87 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 95 келі |
| Өндіруші ел | Түркия |
Сипаттамасы
Hi Chief DW-1000+RA ECO ыдыс жуғыш машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында сұйық жуғыш және шайғыш заттарды қолдана отырып, әртүрлі ыдыстарды, стақандарды, шыныаяқтарды және ас құралдарын кассеталарда жууға арналған. Модель көлденең тұтқасы бар тік көтергіш күмбезбен, қазандықпен, электр қозғалтқышымен, үстіңгі және астыңғы жуу гильзаларымен, шаю сұйықтығының диспенсер сорғысымен, ашасы бар қуат кабелімен және айналмалы қосқышы бар электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Камераның корпусы мен ішкі қаптамасы тот баспайтын болаттан, жуу гильзалары жоғары сапалы ыстыққа төзімді пластиктен жасалған.
Жеткізу көлеміне жуу кассетасы, зауыттық қаптама және пайдалану жөніндегі нұсқаулық кіреді.
Ерекшеліктері:
- ұзақтығы әртүрлі 4 жуу бағдарламасы
- Жуу температурасын реттеу
- Шаю температурасын реттеу
- Күмбезді түсірген кезде автоматты түрде қосылады
- Жуғыш затты қолмен беру
- Шаю құралын автоматты түрде беру
- Қазандықтағы және ваннадағы суды электр қыздырғыш элементтердің көмегімен жылыту
- Сумен толтыру және деңгейді бақылау
- Ваннадағы және қазандықтағы судың температурасын бақылау және ұстап тұру
- Қуат, қыздыру, жуу және шаю процестерінің жарықдиодты индикаторлары
- Қауіпсіздік құрылғылары:
- Қолмен қалпына келтірумен қорғаныс термомтатының температуралық кедергісі
- Қозғалтқыштың термиялық қорғанысының сақтандырғышы
- Кіріктірілген резервуар сүзгісі
- Техникалық қызмет көрсетуді жеңілдету үшін тұтқалар жүйесіне еркін қол жеткізу
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін биіктігі реттелетін тіректер
- Пайдаланушыға ыңғайлы командалық интерфейстің арқасында басқару оңай
- Қуатты аз тұтыну
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану шарттары:
- Сумен жабдықтау желісіндегі қысым: 4 бар
- Судың максималды кермектігі: 12°F
- 25 °C температурада судың максималды өткізгіштігі: 1000 мСм/см
- Қорғаныс автоматының ток күші: 32 А
- Ортаның температурасын реттеу диапазоны:
- Жуу режимі: 60-тан 65°C-қа дейін
- Шаю режимі: 80-ден 85 °C-қа дейін
- Тұтынылатын қуат:
- Электр қозғалтқышы: 0,6 кВТ
- Жалпы электр қыздырғыш элементтер: 9 кВТ
- Дыбыс қысымының максималды деңгейі: 60 дБ
- Қуат кабелінің қимасы: 5х2,5 мм2
- Камераның ашылу биіктігі: 380 мм
- Кассетаның өлшемдері: 500х500х100 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Ыдыс жуғыш машина |
| Жабдық түрі | Бір камералы |
| Ыдыс жуғыш машинаның түрі | Күмбезді |
| Күмбезді ыдыс жуғыш машинаның түрі | Жоғары температуралы |
| Туннельді ыдыс жуғыш машинаның түрі | Кассета жүктеуімен |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 9750 Вт |
| Жабдық жиынтығында | Шаю құралына арналған дозатор, Жуғыш зат диспенсері, Шыныаяқтар мен стакандарды жууға арналған кассета |
| Ерекшеліктері | Су төгетін сорғының болуы |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Кассета өлшемі | 500 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 660 мм |
| Ені | 810 мм |
| Биіктігі | 1390 мм |
| Жуу ыдысының көлемі | 45 л |
| Салмақ | 87 кг |
| Жұмыс параметрлерінің сипаттамасы | |
| Жуу бағдарламаларының саны | 4 |
| Жұмыс уақыты | 3 мин |
- Бағасы: 1 224 990 ₸





