Негізгі сипаттамалары
| Түрі | платформалық |
| Мақсаты | киім-кешек үшін |
| Дөңгелектер саны | 4 |
| Платформа | тұтас |
| Қатарлар саны | 1 |
| Максималды жүктеме | 100 келі |
| Ені | 630 мм |
| Тереңдігі | 610 мм |
| Биіктігі | 845 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
ТБ-200 арбасы қоғамдық тамақтандыру орындарында, медициналық, білім беру және спорт мекемелерінде, сондай-ақ қонақүйлер мен қонақүйлерде құрғақ, лас және таза зығыр маталарды уақытша сақтауға және тасымалдауға арналған. Модель түбі, бүйір тұтқалары, көлденең жолақ және түбі мен құбырлар арасында дәнекерленген шектеу жолақтарынан тұрады, оңай маневр жасау үшін жиегі резеңкеленген 4 айналмалы доңғалақпен жабдықталған. Арба толығымен тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Себеттің көлемі: 200 л
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Қоқыс жәшігінің түрі | Қалыпты (қақпағы бар) |
| Көлемі | 50 л |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Диаметрі | 365 мм |
| Ені | 365 мм |
| Ұзындығы | 365 мм |
| Биіктігі | 605 мм |
| Салмақ | 5000 г |
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Себет түрі | Қоқысқа арналған |
| Себет түрі | Жабық (қақпағы бар) |
| Алынбалы қақпақ | Иә |
| Орнату түрі | Еден |
| Беті | Жылтыр |
- Бағасы: 104 990 ₸


