Негізгі сипаттамалары
| Қосылу | 380 Жылы |
| Көлем | 100 л |
| Температуралық режим | 20-дан 95 °C-қа дейін |
| ТЭН саны | 6 дана. |
| Қуат | 18.1 кВТ |
| Ені | 842 мм |
| Тереңдігі | 1055 мм |
| Биіктігі | 1030 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 119 келі |
| Ені (қаптамада) | 1200 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 930 мм |
| Биіктігі (қаптамада) | 1220 мм |
| Салмағы (қаптамада) | 134 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
КПЭЛ-100 ас пісіретін электр қазандығы тамақ өнеркәсібі және қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында суды қайнатуға, сорпаларды пісіруге, жарма тағамдарын, тұздықтар мен десерттерді дайындауға арналған. Үстел үсті, пісіруге арналған ыдыс, бу генераторы, буға арналған "кеудеше", тұтқасы бар қақпақ, қаптауыш панельдер бүйірі мен алдыңғы жағы тот баспайтын болаттан, арқасы мен негізі мырышталған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Электромеханикалық басқару түрі
- Қою, тығыз сұйықтық құрылымы бар желе тәрізді өнімдерді (тосап, желе, джем, тосап, мусс және т.б.) дайындауға арналмаған.
Қосымша сипаттамалар:
- Бу күртешесінің қысымы:
- Жұмыс: 20-дан 45 кПА-ға дейін
- Максимум: 50 кПА
- Тұтынылатын қуат 1 ТЭНа: 3 кВТ
- Суды 20-дан 95 °C-қа дейін қыздыру уақыты: 55 минуттан аспайды.
- Бу генераторына құйылатын судың көлемі: 11,5 л
- Тереңдігі кранды есептемегенде: 900 мм
- Үстелдің үстіңгі тақтайына дейінгі биіктігі: 860 мм
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Жұмыс режимдері | Пісіру, Қайнау, Жылыту |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 18.1 кВт |
| түтікше қыздыру элементтерінің саны | 6 д. (дана) |
| Жұмыс температурасына дейін максималды қыздыру уақыты | 55 мин |
| Пісіру ыдысының көлемі | 100 л |
| Салмақ | 120 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 845 мм |
| Ені | 900 мм |
| Биіктігі | 1030 мм |
- Бағасы: 1 180 990 ₸



