Негізгі сипаттамалары
Сипаттамасы КПЭЛ-60 қайнату қазандығы екінші және үшінші тағамдарды, сорпаларды, тұздықтарды және басқа да сұйық консистенциялы өнімдерді дайындауға, сондай-ақ тамақ өнеркәсібі мен қоғамдық тамақтандыру орындарында қайнаған суға арналған. Модель дөңгелек қақпағы бар пісіру ыдысымен, құбырлы электр жылытқыштар блогымен (қыздыру элементтері), электромеханикалық басқару панелімен, құю және төгу клапандарымен жабдықталған. Үстел үсті, ыдыс, бу генераторы, бу кеудеше, тұтқасы бар қақпақ, алдыңғы және бүйірлік қаптау панельдері тот баспайтын болаттан, артқы қабырғасы мен негізі мырышталған болаттан жасалған. Ерекшеліктері:
Қосымша сипаттамалар:
|
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Жұмыс режимдері | Пісіру, Қайнау, Жылыту |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1.19 кВт |
| түтікше қыздыру элементтерінің саны | 3 д. (дана) |
| Жұмыс температурасына дейін максималды қыздыру уақыты | 55 мин |
| Пісіру ыдысының көлемі | 60 л |
| Салмақ | 95 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 645 мм |
| Ені | 900 мм |
| Биіктігі | 1030 мм |
- Бағасы: 1 000 990 ₸



