Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Орнату | едендік |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Оттықтар саны | 4 |
| Оттықтардың өлшемі | 417х295 мм |
| Оттық | шойын |
| Кернеу | 380 жылы, 220 жылы |
| Қуат | 12 кВТ |
| Ені | 1050 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Биіктігі | 860-тан 880 мм-ге дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 90 келі |
| Ені (қаптамада) | 980 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1000 мм |
| Биіктігі (қаптамада) | 650 мм |
| Салмағы (қаптамасымен) | 114 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
ЭҮП-0,48-Н-01 электр плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға арналған. Модель қуатты реттеудің 3 сатысымен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус пен тұғыр тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Бір конфорканың қуаты: 3 кВТ
- Жұмыс бетінің ауданы: 0,48 м2
- Оттықтарды қыздырудың максималды температурасы: 480 °С
- Қыздыру уақыты: 30 мин.
- Бүйірлік сөрелерді қоспағанда ені: 840 мм
- Қаптама көлемі: 0,64 м3
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Кемелерге арналған |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Максималды жұмыс температурасы | 480 град. |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 12 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 4 |
| Жұмыс бетінің түрі | Тұтас |
| Жұмыс бетінің пішіні | Тік бұрышты |
| Жұмыс бетінің материалы | Шойын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1050 мм |
| Ені | 850 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Салмақ | 90 кг |
- Бағасы: 445 990 ₸


