Негізгі сипаттамалары
| Орнату | едендік |
| Жабдықтау | үрмелі шкаф |
| Оттықтар саны | 6 |
| Оттықтардың өлшемі | 417х295 мм |
| Оттық | шойын |
| Духовканың температуралық режимі | 45-тен 270 °С-қа дейін |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қуат | 22.8 кВТ |
| Ені | 1475 мм |
| Тереңдігі | 895 мм |
| Биіктігі | 860-тан 880 мм-ге дейін |
| Салмағы (қаптамасыз) | 178 келі |
| Ені (қаптамада) | 1390 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1010 мм |
| Биіктігі (қаптамада) | 1100 мм |
| Салмағы (қаптамасымен) | 185 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
ЭҮП-0,72-ДШ-Н-01 электр плитасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында плитаға қойылатын ыдыстарда бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға арналған. Модель жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің қуатын бөлек реттейтін пешпен, апаттық қызып кетуден сақтандырғышпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпустың қаптамасы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне өлшемі 530х470х30 мм қара металдан жасалған 2 науа кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Қуат:
- Бір конфорка: 3 кВТ
- Үрмелі шкаф: 4,8 кВТ
- Жұмыс бетінің ауданы: 0,72 м2
- Оттықтарды қыздырудың максималды температурасы: 480 °С
- Қыздыру уақыты: 30 мин.
- Конфоркаға максималды жүктеме: 50 кг
- Духовка шкафының деңгейлер саны: 4
- Деңгейлер арасындағы қашықтық: 60 мм
- Камераның ішкі өлшемдері: 538х535х290 мм
- Бүйірлік сөрелерді қоспағанда ені: 1265 мм
- Тұтқаны есептемегенде тереңдігі: 850 мм
- Қаптама көлемі: 1,54 м3
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Максималды жұмыс температурасы | 480 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 45 град. |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 22.8 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 6 |
| Жұмыс бетінің түрі | Тұтас |
| Жұмыс бетінің пішіні | Тік бұрышты |
| Жылыту аймақтарының саны | 8 |
| Жұмыс бетінің материалы | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1475 мм |
| Ені | 855 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Салмақ | 180 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Плита жиынтығы | Пісіру парақтары, Құрал-сайман шкафы, Қуыру шкафы, Жылу шкафы, Шкаф-стенд |
- Бағасы: 835 990 ₸


