Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Негізгі сипаттамалары
| Орнату | үстел үсті |
| Тостағанның көлемі | 40 л |
| Басты көтеру механизмі | бекітілген траверс |
| Жылдамдықтар саны | 3 |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қуат | 2 кВТ |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 520 мм |
| Биіктігі | 950 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 150 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 162 келі |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Қытай |
Сипаттамасы
Планетарлық араластырғыш ROAL B40-SF арналған илеу әр түрлі қамыр, сұйық консистенциясы, оның ішінде ақуызды, қайнатпа, ашытқы, бисквит, сондай-ақ дайындау езбе, кремдер мен тұздықтар кәсіпорындарында қоғамдық тамақтандыру және сауда. Модель алмалы-салмалы тостағанмен жабдықталған. Өніммен жанасатын барлық компоненттер тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне ілмек тәрізді араластырғыш, араластырғыш-шайқағыш, араластырғыш-қалақ кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Шайқау жылдамдығы: 62 / 102 / 296 көлем./мин.
- Жұмыс көлемі: 8 кг
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Roal |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Араластырғыш |
| Миксер түрі | Планетарлық |
| қамыр илегіштің түрі | S-тәрізді |
| Жабдық түрі | Бір посттық |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Жұмыс бағдарламаларының саны | 3 |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 3 |
| Максималды айналу жылдамдығы | 296 айн/мин |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | Алынбалы кеспектер |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2000 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Дежа көлемі | 40 л |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбалы дежа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Ені | 520 мм |
| Биіктігі | 950 мм |
| Салмақ | 150 кг |
| Ыдыстар мен саптамалардың сипаттамасы | |
| Сыйымдылықтар саны | 1 д. (дана) |
| Сыйымдылық материалы | Тот баспайтын болат |
| 1 ыдыстың көлемі | 40 мл |
| Жабдық саптамасының түрі | Ілмек, Жұлық, биттер |
| Қамырдың басы | Стационарлық |
- Бағасы: 699 990 ₸


