Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үлгі: DIMC-40(ZFK40)
Кернеуі: 220В/50Гц
Номиналды ток:2,1 А
Мұздың максималды шығымы: 40 кг/24 сағ
Хладагент: R134a/ 240 г
Өлшемдері: 510*570*815 мм
оқшаулау сыныбы: l
салмақ:31 келі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Ұйымдардың кеңселері, Барға арналған, Fast-food |
| Мұздың түрі | Текше |
| Максималды өнімділік | 40 кг |
| Су құбырына қосылу мүмкіндігі | Иә |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Материал | Металл |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 510 мм |
| Ені | 570 мм |
| Биіктігі | 815 мм |
| Салмақ | 31 кг |
- Бағасы: 308 200 ₸






