Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үлгі: DIMC-60(ZFK60)
Кернеуі: 220В/50Гц
Номиналды ток: 3,2 А
Мұздың максималды шығымы: 60 кг/24 сағ
Хладагент: R134a/300 г
Өлшемдері: 510*570*815 мм
оқшаулау сыныбы: l
салмағы: 35 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Ұйымдардың кеңселері, Барға арналған |
| Мұздың түрі | Текше |
| Максималды өнімділік | 60 кг |
| Су құбырына қосылу мүмкіндігі | Иә |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Материал | Металл |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 510 мм |
| Ені | 570 мм |
| Биіктігі | 815 мм |
| Салмақ | 35 кг |
- Бағасы: 329 500 ₸






