Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Өнімділік | тәулігіне 10 кг |
| Сумен жабдықтау түрі | құймалы типті |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Бункердің сыйымдылығы | 0.7 кг |
| Салқындату | әуе |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 90 Вт |
| Ені | 240 мм |
| Тереңдігі | 260 мм |
| Биіктігі | 295 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.1 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7.7 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
Сипаттамасы
Мұз жасаушы барларда, мейрамханаларда және басқа да қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі сусындарды салқындату үшін қолданылатын мұз жасауға арналған. Модель компрессорлық қондырғымен және сенсорлық басқару панелімен жабдықталған. Корпус ақ түсті пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
- Жарықдиодты қуат индикаторлары, таңдалған өлшем, мұздың болуы және судың жетіспеушілігі
- Процесті визуалды бақылауға арналған мөлдір терезесі бар үстіңгі қақпақ
- Климаттық класы: SN / N / ST / T
- Электрлік қорғаныс класы: I
- Хладагент түрі: R600
- Портативті пайдалану және сақтау ыңғайлылығы үшін ықшам өлшемдер
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану параметрлері:
- Қоршаған орта температурасының диапазоны: 10-нан 43 °С-қа дейін
- Құйылатын судың температуралық диапазоны: 8-ден 32 °С-қа дейін
- Компрессордың максималды еңкею бұрышы: 15°
- Пісіру циклінің ұзақтығы диапазоны: 6-дан 13 минутқа дейін.
- Қуаты: 0,1 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 240х260х295 мм
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
|
|
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Ұйымдардың кеңселері, Барға арналған, Fast-food |
| Мұздың түрі | Қуыс саусақ тәрізді |
| Максималды өнімділік | 10 кг |
| Су құбырына қосылу мүмкіндігі | Жоқ |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Материал | Пластик |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 0.1 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 240 мм |
| Ені | 260 мм |
| Биіктігі | 295 мм |
| Салмақ | 7.1 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Ерекшеліктері | Мұз ыдысы |
| Мұз ыдысының сыйымдылығы | 0.7 кг |
- Бағасы: 55 990 ₸






