Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мұз жасаушы сусындарды ұзақ уақыт салқындату, сондай-ақ кейбір тағамдарды ұсыну үшін қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында кеңінен қолданылатын жоғары тығыздықтағы және кристалды мөлдір мұзды өндіруге арналған.
Үлгі: DIMC-100(ZFK100)
Кернеуі:220В/50Гц
Мұздың максималды шығымы: 100 кг/24 сағ
Өлшемдері:670*670*880 мм
Тұтынылатын қуат: 4.1 А
Хладагент: R404/580 кг
Таза салмағы: 65 кг
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Ұйымдардың кеңселері, Барға арналған, Fast-food |
| Мұздың түрі | Текше |
| Максималды өнімділік | 100 кг |
| Су құбырына қосылу мүмкіндігі | Иә |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Материал | Металл |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 670 мм |
| Ені | 670 мм |
| Биіктігі | 880 мм |
| Салмақ | 65 кг |
- Бағасы: 457 100 ₸


