Сипаттамасы
Мұз жасаушы барларда, мейрамханаларда және басқа да қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі сусындарды салқындату үшін қолданылатын мұз жасауға арналған. Модель компрессорлық қондырғымен және сенсорлық басқару панелімен жабдықталған. Корпус ақ түсті пластиктен жасалған.
Сипаттамалары
Кернеуі: 220В/50Гц
Тұтынылатын қуат: 480 Вт
Номиналды ток: 2 А
Мұздың максималды шығымы: 70 кг/24 сағ
Сыйымдылығы: 40 кг
Хладагент: R290/120g
Өлшемдері: 660*670*830 мм
оқшаулау сыныбы: l
Таза салмағы: 49 кг
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Ұйымдардың кеңселері, Барға арналған |
| Мұздың түрі | Текше |
| Максималды өнімділік | 70 кг |
| Су құбырына қосылу мүмкіндігі | Иә |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Материал | Металл |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 480 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 660 мм |
| Ені | 670 мм |
| Биіктігі | 830 мм |
| Салмақ | 49 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Мұз ыдысының сыйымдылығы | 40 кг |
- Бағасы: 450 990 ₸





