Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Қосылу | 380 Жылы |
| Орнату | үстел үсті |
| Деңгейлер саны | 11 |
| Гастроэмкосттар мен табалардың түрі мен өлшемі | ГН 1/1 (530х325 / 500х300 мм) |
| Басқару панелі | электрондық |
| Температуралық режим | 30-дан 270 °С-қа дейін |
| Қуат | 15.4 кВТ |
| Ені | 730 мм |
| Тереңдігі | 849 мм |
| Биіктігі | 1130 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 113.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 125 келі |
| Өндіруші ел | Италия |
Сипаттамасы
Millennial Black Mask Cooking Series Tecnoeka MKF 1111 BM комбайн машинасы гастрономиялық өнімдерді шығарумен байланысты қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындары мен өндірістік цехтарда тағамдардың кең ассортиментін, сондай-ақ нан-тоқаш және кондитерлік өнімдерді пісіруге арналған. Камера AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 10 қадамнан тұратын 100 бағдарлама
- реверсі бар 2 желдеткіш
- бу берудің 10 деңгейі
- Патенттелген Airflowlogic™ технологиясы - толығымен жаңартылған конструкциялы картерлердің және пеш ішіндегі ауаның рециркуляциясын мұқият зерделеудің арқасында пештің барлық аймақтарында біркелкі пісірудің тамаша нәтижелеріне қол жеткізуге мүмкіндік береді
- Патенттелген Humilogic™ жүйесі - жоғары сапалы бумен пісіру және қуат тұтынуды айтарлықтай азайту үшін жұмыс камерасында ылғалдылықтың жоғары деңгейіне қол жеткізуді қамтамасыз ететін жұмыс дөңгелегінің артқы жағына тікелей су беру жүйесі
- Түбі штампталған және жиектері толығымен дөңгеленген жұмыс камерасы
- Жасырын топсалары және көлденең жабылатын тұтқасы бар эргономикалық есік
- Есікті 60°, 90°, 120° және 180° ашық күйде құлыптау мүмкіндігі
- Қуатты тұтынуды азайту үшін ішкі жылу шағылыстыратын есік әйнегі - ашылатын және тазалау оңай
- Минималистік және ықшам талғампаз дизайн
- IPX4 судан қорғау
- СБ сертификаттау талаптарына толық сәйкес келеді
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 790x905x1276 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- EKKD ұстағышы бар душ құрылғысының жинағы
- Бір нүктелі термосенсор MKSCMO
- Үш нүктелі термосенсор MKSCMU
- Вакуумда пісіруге арналған термощуп MKSSCSV
- Термо сезгішке арналған ұстағыш MKSSC/A
- Шылым шегетін құрылғы MKAF
- Май жинағыш MKCG
- EKFCA белсенді көміртегіге арналған сүзгі
- RCA белсенді көміртегі сүзгісі үшін заряд
- MKWT автоматты жуу жүйесі
- Жуғыш зат және шайғыш зат MKDET (12 кг)
- Су жұмсартқыш KAF (8 л)
- Суды тазартуға арналған сүзгіш картридж KCA
- КТА суды тазарту картриджіне арналған қосқыш басы
- Майды жинауға арналған таба MKT11RG
- Millennial BM және S MKKPI-BMS пештерін бірінші рет орнатуға арналған жинақ (ықшам емес)
- Пештерді бір-біріне орнатуға арналған жинақ MKS 11 (Н - 55 мм)
- Конденсациялық тартпа MKKC 711
- Жылу шкафы MKM 1211
- Табаларға арналған бағыттағыштары бар MKTS 11 тұғырлы үстел
- Жабық үстел-тұғыр MKTPL
- Пештерді бір-бірінің үстіне қоюға арналған MKT 11 D үстел-тұғыры
- Болат табақ KT9G
- Болат перфорацияланған таба KFT9G
- EKTF11 тот баспайтын болаттан жасалған перфорацияланған тауық еті табасы
- Жабыспайтын жабыны бар тегіс алюминий пластина KPGL11A
- KPGR11A жабыспайтын гофрленген алюминий пластина
- Тефлонмен қапталған перфорацияланған алюминий науа EKTF11PT/A
- Хромдалған тор KG9G
- Гриль торы KG9GX
- Балапандарды тігінен пісіруге арналған болат тор KGP
- Қабырғаларды дайындауға арналған сөре KGC075
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Tecnoeka |
| Өндіруші ел | Италия |
| Жабдықтың түрі | Пароконвектомат |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Будың пайда болу түрі | Инжекторлық |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 15.4 кВт |
| Желдеткіштер саны | 2 д. (дана) |
| Ерекшеліктері | Кері желдеткіш |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Деңгейлер саны | 11 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Пісіру парағы | GN 1/1 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 849 мм |
| Жалпы ені | 730 мм |
| Жалпы биіктігі | 1130 мм |
| Салмақ | 115 кг |
| Пісіру парағы мен гастрономиялық ыдыстардың параметрлері | |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 70 мм |
| Жұмыс режимдерінің параметрлері мен сипаттамасы | |
| Жұмыс режимдерінің саны | 100 |
| Максималды жұмыс температурасы | 270 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
- Бағасы: 2 546 550 ₸


