Негізгі сипаттамалары
| Орнату | едендік |
| Жабдықтау | үрмелі шкаф |
| Оттықтар саны | 4 |
| Оттықтардың өлшемі | 295х417 мм |
| Оттық | шойын |
| Духовканың температуралық режимі | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қуат | 16.8 кВТ |
| Ені | 840-тан 1050 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 850-ден 900 мм-ге дейін |
| Биіктігі | 860 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 142 келі |
| Ені (қаптамада) | 1120 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 990 мм |
| Биіктігі (қаптамада) | 1140 мм |
| Салмағы (қаптамасымен) | 194 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
Mariholdmash PE49Z электр плитасы бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға, сондай-ақ ет, балық, көкөністерден жасалған жартылай фабрикаттарды қуыруға және сауда және қоғамдық тамақтандыру орындарында ұсақ бөлшектерді пісіруге арналған. Корпус, үстелдің үсті және бет жағы тот баспайтын болаттан, оттықтар шойыннан, пеш көміртекті болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне көміртекті болаттан жасалған пісіру парақтары мен бүйірлік үстелшелер кіреді.
Ерекшеліктері:
- Барлық реттегіштер алдыңғы панельде орналасқан
- Духовка шкафының жоғарғы және төменгі ТЭНДЕРІНІҢ қуатын бөлек реттеу
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
- Жоғары қауіпсіздік, күйіп қалудан қорғау
- Ең үлкен кәстрөлдерді де орналастыруға мүмкіндік беретін үлкен оттықтар
- Жұмыс істеу үшін қолайлы жағдайлар, үй-жай температурасының небәрі 4 градусқа көтерілуі
- Тазалаудағы жеңілдігі
- Экологиялық тазалық
- Сөресі бар боялған тұғыр
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Қуыру бетінің ауданы: 0,48 м2
- Оттықтардың жұмыс бетінің температурасы: 480 °С
- Әрбір конфорканың қуаты: 3 кВТ
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты: 30 мин
- Пештің ішкі өлшемдері: 538х535х290 мм
- Пештің қуаты: 4,8 кВТ
- Термоқосқыштың іске қосылу температурасы: 324 °С
- Қуатты реттеу позицияларының саны: 4
- Бір конфоркаға рұқсат етілген жүктеме: 40 кг
- Жиынтықтағы табалардың өлшемдері: 3 х 470х530х30 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тот баспайтын болаттан жасалған VPE құбыр жинағы
Назар аударыңыз! Фотосуретте жеткізу көлеміне кірмейтін және бөлек сатып алынатын ауа өткізгіштері бар ұқсас модель көрсетілген.
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Кемелерге арналған |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Максималды жұмыс температурасы | 480 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 20 град. |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 16.8 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 4 |
| Жұмыс бетінің түрі | Тұтас |
| Жұмыс бетінің пішіні | Тік бұрышты |
| Жылыту аймақтарының саны | 6 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шойын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1050 мм |
| Ені | 900 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Салмақ | 142 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Плита жиынтығы | Қуыру шкафы, Пісіру парақтары, Құрал-сайман шкафы |
- Бағасы: 655 110 ₸


