Негізгі сипаттамалары
| Орнату | едендік |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| Оттықтар саны | 4 |
| Оттықтардың өлшемі | 295х417 мм |
| Оттық | шойын |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қуат | 12 кВТ |
| Ені | 840-тан 1050 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 165 келі |
| Ені (қаптамада) | 1120 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1415 мм |
| Биіктігі (қаптамада) | 1115 мм |
| Салмағы (қаптамасымен) | 222 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
Mariholdmash PE49P электр плитасы бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға, сондай-ақ ет, балық, көкөністерден жасалған жартылай фабрикаттарды қуыруға және сауда және қоғамдық тамақтандыру орындарында ұсақ бөлшектерді пісіруге арналған. Корпус, үстелдің үстіңгі және алдыңғы жағы тот баспайтын болаттан, оттықтар шойыннан жасалған.
Жеткізу көлеміне тот баспайтын болаттан жасалған бүйірлік үстелшелер жинағы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Барлық реттегіштер алдыңғы панельде орналасқан
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
- Пеш жоқ
- Жоғары қауіпсіздік, күйіп қалудан қорғау
- Ең үлкен кәстрөлдерді де орналастыруға мүмкіндік беретін үлкен оттықтар
- Жұмыс істеу үшін қолайлы жағдайлар, үй-жай температурасының небәрі 4 градусқа көтерілуі
- Тазалаудағы жеңілдігі
- Экологиялық тазалық
- Сөресі бар боялған тұғыр
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Қуыру бетінің ауданы: 0,48 м2
- Оттықтардың жұмыс бетінің температурасы: 480 °С
- Әрбір конфорканың қуаты: 3 кВТ
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты: 30 мин
- Қуатты реттеу позицияларының саны: 4
- Бір конфоркаға рұқсат етілген жүктеме: 40 кг
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тот баспайтын болаттан жасалған VPE құбыр жинағы
Назар аударыңыз! Фотосуретте жеткізу жиынтығына кірмейтін және бөлек сатып алынатын ауа өткізгіші бар ұқсас модель көрсетілген.
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Кемелерге арналған |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Максималды жұмыс температурасы | 480 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 20 град. |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 12 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 4 |
| Жұмыс бетінің түрі | Тұтас |
| Жұмыс бетінің пішіні | Тік бұрышты |
| Жылыту аймақтарының саны | 6 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шойын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1050 мм |
| Ені | 850 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Салмақ | 165 кг |
- Бағасы: 500 650 ₸


