Негізгі сипаттамалары
| Орнату | едендік |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| 900 жол | Иә |
| Оттықтар саны | 4 |
| Оттықтардың өлшемі | 300х300 мм |
| Оттық | индукциялық |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қуат | 14 кВТ |
| Ені | 840 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 80 келі |
| Ені (қаптамада) | 1108 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1020 мм |
| Биіктігі (қаптамада) | 1032 мм |
| Салмағы (қаптамасымен) | 96 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
Mariholdmash PI49P-3,5 индукциялық пеші бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ет, балық, көкөністерден жасалған жартылай фабрикаттарды қуыруға арналған. Модель қызып кетуден қорғаумен және биіктігі реттелетін тіректермен жабдықталған. Тұғыр боялған металдан жасалған, жұмыс беті қалыңдығы 6 мм шыны керамикадан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 9 қуат деңгейі
- Таймер
- Ең үлкен кәстрөлдерді де орналастыруға мүмкіндік беретін үлкен оттықтар
- Температураны 60°С-тан 240°С-қа дейін ұстап тұру функциясы
- Ауа құбыры жоқ
- Тазалаудағы жеңілдігі
Қосымша сипаттамалар:
- Әрбір конфорканың қуаты: 3,5 кВТ
- Қуат қосқыштарының саны: 4
- Дыбыс қуатының максималды реттелген деңгейі: 70 дбА
- Бір конфоркаға рұқсат етілген жүктеме: 20 кг*
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тот баспайтын болаттан жасалған VPE құбыр жинағы
*пайдаланылатын ыдыстың түбінің диаметрі кемінде 260 мм болғанда
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Кемелерге арналған, Ұйымдардың кеңселері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Максималды жұмыс температурасы | 240 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 14 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың түрі | индукциялық |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 4 |
| Жұмыс бетінің түрі | Бөлек |
| Жұмыс бетінің пішіні | Шаршы |
| Жылыту аймақтарының саны | 4 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шыны керамика |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 840 мм |
| Ені | 850 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Салмақ | 80 кг |
- Бағасы: 832 740 ₸




