Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Негізгі сипаттамалары
| Орнату | едендік |
| Жабдықтау | тұғыр (стенд) |
| 900 жол | Иә |
| Оттықтар саны | 6 |
| Оттықтардың өлшемі | 300х300 мм |
| Оттық | индукциялық |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қуат | 21 кВТ |
| Ені | 1220 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 115 келі |
| Ені (қаптамада) | 1425 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1125 мм |
| Биіктігі (қаптамада) | 1185 мм |
| Салмағы (қаптамасымен) | 139 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
Mariholdmash PI69P-3,5 индукциялық пеші бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ет, балық, көкөністерден жасалған жартылай фабрикаттарды қуыруға арналған. Модель қызып кетуден қорғаумен және биіктігі реттелетін тіректермен жабдықталған. Басқару панелі мен үстелдің үсті тот баспайтын болаттан, бүйір қабырғалары мен тұғыры боялған көміртекті болаттан, жұмыс беті қалыңдығы 6 мм шыны керамикадан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 9 қуат деңгейі
- Таймер
- Ең үлкен кәстрөлдерді де орналастыруға мүмкіндік беретін үлкен оттықтар
- Температураны 60°С-тан 240°С-қа дейін ұстап тұру функциясы
- Тазалаудағы жеңілдігі
Қосымша сипаттамалар:
- Әрбір конфорканың қуаты: 3,5 кВТ
- Қуат қосқыштарының саны: 6
- Дыбыс қуатының максималды реттелген деңгейі: 70 дбА
- Бір конфоркаға рұқсат етілген жүктеме: 20 кг*
- Ауа өткізгіші бар габариттері: 1220х900х940 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тот баспайтын болаттан жасалған VPE құбыр жинағы
*пайдаланылатын ыдыстың түбінің диаметрі кемінде 260 мм болғанда
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Максималды жұмыс температурасы | 240 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 21 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың түрі | индукциялық |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 6 |
| Жұмыс бетінің түрі | Тұтас |
| Жұмыс бетінің пішіні | Тік бұрышты |
| Жылыту аймақтарының саны | 6 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шыны керамика |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1220 мм |
| Ені | 900 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Салмақ | 115 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ас үй жабдықтарының түрі | Индукциялық плита |
- Бағасы: 1 084 890 ₸


