Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Қосылу | 220 жылы, 380 жылы |
| Камералар (ошақтар) саны | 2 |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 6 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 3 |
| Камера өлшемдері | 535х535х290 мм |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 530х470 мм |
| Температуралық режим | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Қыздыру уақыты | 30 мин. |
| Қуат | 9.6 кВТ |
| Ені | 840 мм |
| Тереңдігі | 840-тан 900 мм-ге дейін |
| Биіктігі | 1510 мм |
| Биіктігі (қаптамада) | 1305 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 155 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 208 келі |
| Өндіруші ел | Ресей |
Сипаттамасы
Mariholdmash SHZHE92 пеші сауда және қоғамдық тамақтандыру орындарында термиялық өңдеуді қажет ететін кез келген өнімді дайындауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, пештің ішкі жағы көміртекті болаттан, тұғыр, бүйір және артқы қабырғалары боялған металдан жасалған.
Жеткізу көлеміне көміртекті болаттан жасалған пісіру парақтары кіреді.
Ерекшеліктері:
- Модульдік конструкция
- Апаттық термостат
- Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің қуатын бөлек реттеу
- Жиналмалы тірек
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар.
- Шағын өлшемдер
- Тағамдарды дайындаудың ең аз уақыты
- Пісірілген тағамның ерекше бай дәмі мен хош иісі бар
Қосымша сипаттамалар:
- Ошақ алаңы: 0,556 м2
- Пештің температурасын реттеу диапазоны: 30 °C
- Термоқосқыштың іске қосылу температурасы: 324 °С
- Қаптамадағы өлшемдері: 990х1100х1450 мм
- Жиынтықтағы табалардың өлшемдері: 6 х 470х530х30 мм
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Ерекшеліктері | Пісіру парақтарының болуы |
| Секциялар саны | 2 д. (дана) |
| Бөлімдегі пісіру парақтарының саны | 4 д. (дана) |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 9.6 кВт |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 30 мин |
| Максималды жұмыс температурасы | 270 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 20 град. |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 840 мм |
| Ені | 840 мм |
| Биіктігі | 1510 мм |
| Салмақ | 155 кг |
- Бағасы: 585 990 ₸


