Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Жылу көзі | 380 Жылы |
| Сыйымдылығы (пицца) | 4 |
| Камералар (ошақтар) саны | 1 |
| Бір камерадағы пиццалар саны | 4 |
| Камераның ішкі өлшемдері | 700х700х140 мм |
| Температуралық режим | 50-ден 450 °С-қа дейін |
| Қуат | 4.8 кВТ |
| Ені | 835 мм |
| Тереңдігі | 835 мм |
| Биіктігі | 335 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 50 келі |
| Өндіруші ел | Италия |
Сипаттамасы
XTS Basic4 пицца пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель таймері, термостаты және индикатор шамдары бар аналогтық басқару панелімен жабдықталған. Корпусы тот баспайтын болаттан, қаптамасы - сырланған металдан, асты отқа төзімді кірпіштен жасалған.
Ерекшеліктері:
- 2 ТЭН
- Тығыздығы жоғары минералды мақтамен жылу оқшаулау
- Қарау әйнегі бар есік
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GGF |
| Өндіруші ел | Италия |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Пештің түрі | қалың |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Пешті орнату түрі | Стационарлық |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Максималды жұмыс температурасы | 450 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Ерекшеліктері | Қыздыру элементтерін бөлек реттеу, Термометрдің болуы, Қарау терезесі, Термореттегіш, Артқы жарық |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 4.8 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Пиццалардың сыйымдылығы | |
| 25 см өлшеммен дайындалған пиццалардың саны | 4 д. (дана) |
| 30 см өлшеммен дайындалған пиццалардың саны | 4 д. (дана) |
| 35 см өлшеммен дайындалған пицца саны | 4 д. (дана) |
| 40 см өлшеммен дайындалған пицца саны | 2 д. (дана) |
| 45 см дайындалған пицца саны | 1 д. (дана) |
| 50 см өлшеммен дайындалған пицца саны | 1 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 835 мм |
| Ені | 835 мм |
| Салмақ | 50 кг |
| Биіктігі | 335 мм |
| Ішкі ұзындығы | 700 мм |
| Ішкі ені | 700 мм |
| Ішкі биіктігі | 140 мм |
- Бағасы: 549 690 ₸


