Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Түрі | діріл |
| Магниттік сепарация | Иә |
| Өнімділік | 180 кг/сағ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қуат | 0.18 кВТ |
| Ені | 654 мм |
| Тереңдігі | 461 мм |
| Биіктігі | 881 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 32 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 35 келі |
Ұнды елеуге арналған машина МПВ-150-01 ұнды бөгде заттардан бөлу процесін механикаландыруға, сондай-ақ ұнды қопсытуға және аэрациялауға арналған.
Машинаны қоғамдық тамақтандыру орындарында, кондитерлік цехтарда, шағын наубайханаларда және т.б. пайдалануға болады.
Номиналды кернеу, В 380
Номиналды ток жиілігі, Гц 50
Токтың түрі - Бейтарап, ауыспалы үш фазалы
Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ 0,18
Өнімділік, кг/сағ 180
Тор ұяшығының өлшемі, мм 0,9
Қабылдау бункерінің сыйымдылығы, кг, кемінде 20
Жұмыс режиміндегі шудың деңгейі, дБ, 80-нен артық емес
Габариттік өлшемдері, мм (ЛхШхГ) 654х461х881
Салмағы, кг 32 артық емес
ЖИЫНТЫҚҚА 1 ДАНА ҰН ҚҰЮҒА АРНАЛҒАН МАТАДАН ЖАСАЛҒАН ЖЕҢ КІРЕДІ.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Діріл |
| Өнімділік | 180 кг/сағ |
| Функциялар | Ұнды елеу, Бөгде қоспалардан тазарту, Ұнды қопсыту |
| Жүктеу бункерінің сыйымдылығы | 20 кг |
| Өнім түрі | Ұн |
| Кернеу | 220 В |
| Қуат | 0.18 кВт |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Орнату | Тік |
| Салмақ | 32 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 654 мм |
| Ені | 461 мм |
| Биіктігі | 881 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шу деңгейі | 8 дБ |
- Бағасы: 350 990 ₸


