Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Салқындатудың температуралық режимі | +10-дан -30 °С-қа дейін |
| Салқындату циклі | 30 мин. |
| Мұздатудың температуралық режимі | +10-дан -30 °С-қа дейін |
| Мұздату циклі | 120 мин. |
| Көлемі (л) | 500 |
| Деңгейлер саны | 15 |
| Таба | ГН 1/1 (530х325 мм), 600х400 мм |
| Асқазан сыйымдылығы GN 1/1 | Иә |
| Пісірме табақтар 60х40 см | Иә |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ені | 620 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
Сипаттамасы
Шокты мұздатуға арналған шкаф қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында термиялық өңдеуден өткен ыстық өнімді бастапқы қасиеттерін сақтай отырып, тез салқындату және мұздату үшін қолданылады. Модель конденсатты ағызу құбырымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Конденсатты буландыру жүйесі
- Шредердің клапаны
- Термостат: электрондық блок
- Агрегаттың төменгі орналасуы
Толықтырушыжаңа сипаттамалар:
- Шоктық мұздату кезінде камерадағы температура: -30 °C
-
Сөрелер арасындағы қашықтық 75 см
-
Ауамен салқындату әдісі
|
|
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Шокты мұздату және/немесе салқындату шкафы |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Мақсаты | Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған, Сусындар үшін |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Орнату түрі | Еден, Тауарға бір жағынан қол жеткізу |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1700 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 620 мм |
| Ені | 850 мм |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 500 л |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Жабдық есіктерінің саны | 1 д. (дана) |
| Сөрелер саны | 15 д. (дана) |
| Есікті ашу әдісі | айқарма |
| Есік материалы | Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | Дисплей, Есіктің болуы, Термометр, Реттелетін аяқтар |
- Бағасы: 990 000 ₸








