Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Қамырды үлестіретін машина SX-630 кондитерлік және аспаздық өнімдерді өндіру үшін ылғалдылығы кемінде 35% болатын қамырдың әртүрлі түрлерін илемдеу процестерін механикаландыруға арналған.
Техникалық сипаттамалар:
- Кернеу, 220 В, 380 В
- Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ 0,75 кВТ/1,1 кВТ
- Өнімділік, кг/сағ, 100-ден артық емес
- Домалаушы біліктердің ені, мм 520
- Жайылатын қабаттың қалыңдығы, мм 1-38
- Жайылатын қамырдың ылғалдылығы, % 35-тен кем емес
- Габариттік өлшемдері, мм (жұмыс жағдайында) 2640х780х1610
- Салмағы, кг 240 артық емес
- Біліктер арасындағы саңылау рычагпен реттеледі
- Көтергіш механизмі бар қанаттар
- Қамырға арналған илектеу түйреуіш 1 дана.
- Ұнға арналған ыдыс
- тығыны бар 4 доңғалақ.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Қамыр илейтін машина |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 0.75 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2860 мм |
| Ені | 940 мм |
| Биіктігі | 1210 мм |
| Өнімділік параметрлері | |
| білікшелердің ажырауы | 38 мм |
| білікшелердің ұзындығы | 630 мм |
| білікшелердің саны | 1 жұп |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ас үй жабдықтарының түрі | Қамырды жайып салатын машина |
- Бағасы: 1 494 400 ₸









