Тік тоңазытқыш сусындарды, сүт өнімдерін және азық-түліктерді әртүрлі қаптамаларда сақтауға және көрсетуге жарамды. Сөре-торлар есік ашылған кезде бөтелкелердің немесе қаптамалардың құлауына жол бермейтін шектеуші ернеумен жабдықталған. Топсалы есік екі қабатты тереземен жабдықталған, ол арқылы төсеу алаңдарының мазмұнын көруге болады. Гастрономдар мен супермаркеттерге келушілердің назарын аударуға эргономикалық жарықдиодты жарықтандыру көмектеседі.
Негізгі сипаттамалары:
Хладагент: R600а/215g
Түсі: Black/Қара
Есіктер саны: 2
Сөрелер саны: 8
Салқындату түрі: Динамикалық
Компрессорлар саны: 1
Қуатты тұтыну: 1095 кВТ/сағ жылдық
Шу деңгейі: 58 дБ
Қаптамасыз салмағы: 91 кг
Радиатор: Ашық
Жарықтандыру: Бар
Энергия тиімділігі сыныбы: А сыныбы
Су төгуге арналған тесік: Бар
Сыртқы су төгетін түтік: Бар
Сөрелердің биіктігін реттеу: Бар
Басқару түрі: Электрондық
Құлыптың болуы: Бар
Баға белгілерін ұстаушы: Бар
Жарнамалық панель: Бар
Шанышқы түрі: Еуропалық
Номиналды кернеу: 220-240v
Номиналды жиілік: 50Гц
Ұзын: 100cm
Ені: 54cm
Биіктігі: 187см
Көлемі (Л): 568L
Температуралық режим: 0°-тан 7°С-қа дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған, Сусындар үшін, Жемістер үшін |
| Максималды жұмыс температурасы | 7 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Орнату түрі | Еден, Тауарға бір жағынан қол жеткізу |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Секциялар саны | 2 |
| Корпустың түсі | Қара |
| Шудың максималды деңгейі | 58 дБ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Суық өнімділік | 1100 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Мини бар | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Ені | 550 мм |
| Биіктігі | 1870 мм |
| Салмақ | 90 кг |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Сөрелер саны | 8 д. (дана) |
| Жабдық есіктерінің саны | 2 д. (дана) |
| Есік түрі | Айқарма |
| Есік материалы | Шыны |
- Бағасы: 378 100 ₸








