Тік тоңазытқыш сусындарды, сүт өнімдерін және азық-түліктерді әртүрлі қаптамаларда сақтауға және көрсетуге жарамды. Сөре-торлар есік ашылған кезде бөтелкелердің немесе қаптамалардың құлауына жол бермейтін шектеуші ернеумен жабдықталған. Топсалы есік екі қабатты тереземен жабдықталған, ол арқылы төсеу алаңдарының мазмұнын көруге болады. Гастрономдар мен супермаркеттерге келушілердің назарын аударуға эргономикалық жарықдиодты жарықтандыру көмектеседі.
Негізгі сипаттамалары:
Үлгі: LSC 408
Түсі: black
Ұзындығы: 660
Ені: 630
Биіктігі: 2200
Есіктер саны: 1
Сөрелер саны: 4
Салқындату түрі: Динамикалық
Компрессордың орналасуы: Төменнен
Қаптамасыз салмағы: 90
Көлемі (Л): 418
Радиатор: Ашық
Температуралық режим: 0°-тан 7°С-қа дейін
Корпус материалы: Металл/Пластик
Жарықтандыру: Бар
Энергия тиімділігі сыныбы: D сыныбы
Су төгуге арналған тесік: Бар
Сыртқы су төгетін түтік: Жоқ
Сөрелердің биіктігін реттеу: Бар
Басқару түрі: Электрондық
Құлыптың болуы: Жоқ
Баға белгілерін ұстаушы: Бар
Жарнамалық панель: Бар
Номиналды кернеу: 220
Номиналды жиілік: 50
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған, Сусындар үшін, Гүлдерге арналған, Жемістер үшін |
| Максималды жұмыс температурасы | 7 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Орнату түрі | Еден |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 660 мм |
| Ені | 630 мм |
| Биіктігі | 2200 мм |
| Салмақ | 90 кг |
- Бағасы: 335 990 ₸




