Тік тоңазытқыш сусындарды, сүт өнімдерін және азық-түліктерді әртүрлі қаптамаларда сақтауға және көрсетуге жарамды. Сөре-торлар есік ашылған кезде бөтелкелердің немесе қаптамалардың құлауына жол бермейтін шектеуші ернеумен жабдықталған. Топсалы есік екі қабатты тереземен жабдықталған, ол арқылы төсеу алаңдарының мазмұнын көруге болады. Гастрономдар мен супермаркеттерге келушілердің назарын аударуға эргономикалық жарықдиодты жарықтандыру көмектеседі.
Негізгі сипаттамалары:
Салқындатқыш: R290/85
Есіктер саны: 2
Сөрелер саны: 4
Компрессорлар саны: 1
Компрессордың орналасуы: Оң жақта
Қуатты тұтыну: 1241 кВТ/сағ жылдық
Шу деңгейі: 60 дБ
Температуралық режим: 0°-тан +10°-қа дейін
Артқы жарық: Иә
Басқару түрі: Электрондық
Құлыптың болуы: Бар
Баға белгілерін ұстаушы: Иә
Жарнамалық панель: Иә
Шанышқы түрі: Еуропалық
Номиналды кернеу: 220v
Номиналды жиілік: 50Гц
Қаптамадағы салмағы: 117 кг
Қаптамасыз: 640Л
Ұзын: 1000
Ені: 570
Биіктігі: 1960
Салқындату түрі: Динамикалық
Радиатор: Ашық
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған, Сусындар үшін, Жемістер үшін |
| Максималды жұмыс температурасы | 10 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Орнату түрі | Еден, Тауарға бір жағынан қол жеткізу |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Корпустың түсі | Қара |
| Шудың максималды деңгейі | 60 дБ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1250 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Мини бар | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Ені | 570 мм |
| Биіктігі | 1960 мм |
| Салмақ | 117 кг |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Сөрелер саны | 8 д. (дана) |
| Жабдық есіктерінің саны | 2 д. (дана) |
| Есік түрі | Айқарма |
| Есік материалы | Шыны |
- Бағасы: 320 990 ₸






