Тік тоңазытқыш сусындарды, сүт өнімдерін және азық-түліктерді әртүрлі қаптамаларда сақтауға және көрсетуге жарамды. Сөре-торлар есік ашылған кезде бөтелкелердің немесе қаптамалардың құлауына жол бермейтін шектеуші ернеумен жабдықталған. Топсалы есік екі қабатты тереземен жабдықталған, ол арқылы төсеу алаңдарының мазмұнын көруге болады. Гастрономдар мен супермаркеттерге келушілердің назарын аударуға эргономикалық жарықдиодты жарықтандыру көмектеседі.
Негізгі сипаттамалары:
Компрессорлар саны: 1
Компрессордың орналасуы: Оң жақта
Артқы жарық: Иә
Басқару түрі: Механикалық
Құлыптың болуы: Бар
Баға белгілерін ұстаушы: Иә
Жарнамалық панель: Иә
Шанышқы түрі: Еуропалық
Ұзындығы: 110см
Ені: 59см
Биіктігі: 198см
Есіктер саны: 2
Салқындатқыш: R290/90
Сөрелер саны: 5
Салқындату түрі: N4
Қуатты тұтыну: 1825 кВТ/сағ жылдық
Шу деңгейі: 60 дБ
Көлемі (Л): 690
Температуралық режим: 0°-тан +10° С-қа дейін
Номиналды кернеу: 220v
Номиналды жиілік: 50Гц
Қаптамадағы салмағы: 127
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған, Сусындар үшін, Жемістер үшін |
| Максималды жұмыс температурасы | 10 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Орнату түрі | Еден, Тауарға бір жағынан қол жеткізу |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Корпустың түсі | Қара |
| Шудың максималды деңгейі | 60 дБ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1825 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Мини бар | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1100 мм |
| Ені | 590 мм |
| Биіктігі | 1980 мм |
| Салмақ | 127 кг |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Сөрелер саны | 8 д. (дана) |
| Жабдық есіктерінің саны | 2 д. (дана) |
| Есік түрі | Купе-есік |
| Есік материалы | Шыны |
- Бағасы: 405 990 ₸







