Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тік тоңазытқыш сусындарды, сүт өнімдерін және азық-түліктерді әртүрлі қаптамаларда сақтауға және көрсетуге жарамды. Сөре-торлар есік ашылған кезде бөтелкелердің немесе қаптамалардың құлауына жол бермейтін шектеуші ернеумен жабдықталған. Топсалы есік екі қабатты тереземен жабдықталған, ол арқылы төсеу алаңдарының мазмұнын көруге болады. Гастрономдар мен супермаркеттерге келушілердің назарын аударуға эргономикалық жарықдиодты жарықтандыру көмектеседі.
Негізгі сипаттамалары:
Өлшемдері (К*Ш*В) мм-де: 500*530*1510
Таза салмағы: 50 кг
Көлемі: 230 л
Қуаты: 220 Вт
Электр энергиясын тұтыну: 1.35kW*H/24h
Хладагент: R600a/36g
Сөрелер саны: 3
Климат типі: СТ (5)
Температуралық режим: 0-ден 7-ге дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Максималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 7 град. |
| Климаттық класс | ST |
| Орнату түрі | Еден |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Корпустың түсі | Қара |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1350 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Ені | 530 мм |
| Биіктігі | 1510 мм |
| Салмақ | 50 кг |
- Бағасы: 152 000 ₸










