Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тік тоңазытқыш сусындарды, сүт өнімдерін және азық-түліктерді әртүрлі қаптамаларда сақтауға және көрсетуге жарамды. Сөре-торлар есік ашылған кезде бөтелкелердің немесе қаптамалардың құлауына жол бермейтін шектеуші ернеумен жабдықталған. Топсалы есік екі қабатты тереземен жабдықталған, ол арқылы төсеу алаңдарының мазмұнын көруге болады. Гастрономдар мен супермаркеттерге келушілердің назарын аударуға эргономикалық жарықдиодты жарықтандыру көмектеседі.
Негізгі сипаттамалары:
Өлшемдері (К*Ш*В) мм-де: 1100*600*2000
Таза салмағы: 127 кг
Көлемі: 690 л
Қуаты: 220 Вт
Электр энергиясын тұтыну: 1642.5кВТ*Сағ/24 сағ
Хладагент: R290a/90
Сөрелер саны: 5
Климат типі: СТ (5)
Температуралық режим: 0-ден 7-ге дейін
Есіктер саны: 2
Шу деңгейі: 60дБ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Максималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 7 град. |
| Климаттық класс | ST |
| Орнату түрі | Еден |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Корпустың түсі | Қара |
| Шудың максималды деңгейі | 60 дБ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1642.5 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1100 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Салмақ | 127 кг |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Сөрелер саны | 5 д. (дана) |
| Жабдық есіктерінің саны | 2 д. (дана) |
| Есік түрі | Айқарма |
| Есік материалы | Шыны |
| Қақпақ түрі | Саңырау |
| Қақпақ материалы | Шыны |
| Дисплей | Иә |
| Ерекшеліктері | Реттелетін аяқтар |
- Бағасы: 380 990 ₸





