Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Қосылу | 220 Жылы |
| Камералар (ошақтар) саны | 3 |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 3 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 1 |
| Камера өлшемдері | 610х410х160 мм |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 600х400 мм |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Қыздыру уақыты | 20 минут |
| Қуат | 9,6 кВТ |
| Ені | 900 мм |
| Тереңдігі | 580 мм |
| Биіктігі | 1120 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 90 келі |
| Өндіруші ел | Қытай |
Сипаттамасы
Наубайхана пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында нан-тоқаш және кондитерлік өнімдердің кең ассортиментін пісіру, ет, балық, көкөніс және басқа да тағамдарды дайындау үшін қолданылады. Модель температураны реттеуге арналған 2 релесі бар электромеханикалық басқару панелімен, камераның төменгі және жоғарғы жағында орналасқан қыздыру элементтерімен, ішкі жарықтандырумен және бакелиттен жасалған жылытылмайтын тұтқасы бар есікпен және жұмыс процесін басқаруға мүмкіндік беретін бақылау терезесімен жабдықталған. Корпус боялған болаттан, алдыңғы панелі тот баспайтын болаттан және шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Таймер
- Қызып кету кезінде автоматты түрде өшіру
- Қыздыру индикаторы
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік: 60 кг/сағ
- Температуралық диапазон: 50-ден 300 °C-қа дейін
- Жұмыс температурасы: 210 °C
- Тэндер саны: 24
- Қыздыру уақыты 210 °C дейін: 15 мин.
- Материалдың қалыңдығы:
- Болат: 0,8 мм
- Темір: 0,6 мм
- Шыны: 5 мм
- Сонымен қатар, металл пештің орнына тасты сатып алуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Ерекшеліктері | Пісіру парақтарының болуы, Артқы жарық |
| Секциялар саны | 3 д. (дана) |
| Бөлімдегі пісіру парақтарының саны | 1 д. (дана) |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 9.6 кВт |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 20 мин |
| Максималды жұмыс температурасы | 300 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 580 мм |
| Ені | 900 мм |
| Биіктігі | 1220 мм |
| Салмақ | 90 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 160 мм |
| Ішкі ені | 410 мм |
| Ішкі ұзындығы | 610 мм |
- Бағасы: 267 990 ₸






