Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Өнеркәсіптік шектегіш L320
Гастрономиялық кескіш ― бұл өнімдерді қолмен беретін жартылай автоматты кескіш. Шектегіштің көмегімен кез-келген тағамды: ет, ірімшік, нан, көкөністер, мейрамханаларда, кафелерде, фаст-фудтарда, қонақ үйлерде, аспаздықтарда қызмет ету үшін жемістерді әдемі және ұқыпты етіп кесуге болады.
Шектегіштің корпусы анодталған алюминийден, ал пышақтың өзі легирленген болаттан жасалған. Бұл шектегіште өлшемі 230х175 мм болатын тағамдарды кесуге болады. Шектегіш пышақтың жиегін тұрақты өткір күйде ұстап тұратын қайрау құрылғысымен жабдықталған. Шектегіш қысқа мерзімді жұмысқа арналған.
- Үлгі: L320
- Пышақтың диаметрі: 320 мм
- Реттелетін кесу қалыңдығы: 0 - 15 мм
- Қуат: 250 Вт
- Кернеу: 220 Жылы
- Салмақ: 93 кг
- Өлшемдері: 780 х 560 х 736 мм
- Жылдамдық: Қозғалтқыш жылдамдығы: 1400 айн/мин
- Пышақтың жылдамдығы: 310 айн/мин
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Қуат тұтыну | 250 Вт |
| Тілімнің максималды қалыңдығы | 15 мм |
| Кесу қалыңдығын реттегіш | тегіс |
| Жылдамдықты реттеу | Жоқ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Номиналды қуат тұтыну | 250 Вт |
| Қайрау құрылғысы | Иә |
| Жабдықтың түрі | Жартылай автоматты слайсер |
| Өнімді беру | Қолмен көлбеу |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Пышақ материалы | Тот баспайтын болат |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 780 мм |
| Ені | 560 мм |
| Тереңдігі | 736 мм |
| Габаритные размеры и параметры нарезки | |
| Пышақтың диаметрі | 300 мм |
- Бағасы: 433 000 ₸


