Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Өнеркәсіптік ет кескіш.
Негізгі қызметі ет өңдеу болып табылатын тамақ өнеркәсібінде арнайы құрал-жабдықтарсыз мүмкін емес.
Етті өңдеудің технологиялық процесі өнеркәсіптік ет кескіш сияқты арнайы жабдықтың көмегімен оңай және ыңғайлы болады. Кәсіби жабдық өндіріске кететін уақыт пен ресурстарды үнемдейді.
Ешбір ет өңдеу процесі таспасыз аяқталмайды ет пен сүйекке арналған аралар, ол етті сүйектерімен бірге кез келген өлшемдегі кесектерге мұқият турайды. Оператор кесіндінің өлшемін және оның пішінін анықтайды. Өнеркәсіптік ет кескіш жаңа піскен немесе мұздатылған ет немесе балықты өңдей алады.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қолдану | Қаңқаны кесу үшін |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Қуат | 2.2 кВт |
| Массасы | 42 кг |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Ұтқырлық жабдығының түрі | Жылжымалы |
| Ара пішіні | Таспа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Кесудің максималды ені | 3 мм |
| Тұтынылатын қуат | 2200 Сейсенбі |
| Габариттік өлшемдер | |
| Биіктігі | 920.0 |
| Ені | 500.0 |
| Ұзындығы | 470.0 |
- Бағасы: 171 990 ₸





