Тік тоңазытқыш сусындарды, сүт өнімдерін және азық-түліктерді әртүрлі қаптамаларда сақтауға және көрсетуге жарамды. Сөре-торлар есік ашылған кезде бөтелкелердің немесе қаптамалардың құлауына жол бермейтін шектеуші ернеумен жабдықталған. Топсалы есік екі қабатты тереземен жабдықталған, ол арқылы төсеу алаңдарының мазмұнын көруге болады. Гастрономдар мен супермаркеттерге келушілердің назарын аударуға эргономикалық жарықдиодты жарықтандыру көмектеседі.
Негізгі сипаттамалары:
Хладагент: R600a/50g Түсі: Black/Қара
Ұзындығы: 68cm
Ені: 60см
Биіктігі: 194см
Есіктер саны: 1
Сөрелер саны: 5
Салқындату түрі: Динамикалық
Компрессорлар саны: 1
Қуатты тұтыну: 1.75kWh/24
Қаптамасыз салмағы: 60 кг
Көлемі (Л): 353L
Радиатор: Ашық
Жарықтандыру: Бар
Энергия тиімділігі сыныбы: А сыныбы
Су төгуге арналған тесік: Бар
Сыртқы су төгетін түтік: Бар
Сөрелердің биіктігін реттеу: Бар
Басқару түрі: Электрондық
Құлыптың болуы: Бар
Баға белгілерін ұстаушы: Бар
Жарнамалық панель: Бар
Шанышқы түрі: Еуропалық
Номиналды кернеу: 220v
Номиналды жиілік: 50Гц
Температуралық режим: 0-ден 7-ге дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сүт өнімдеріне арналған, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Сусындар үшін, Гүлдерге арналған, Жемістер үшін |
| Максималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 7 град. |
| Климаттық класс | ST |
| Орнату түрі | Еден |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Салқындату түрі | Желдетілетін |
| Корпустың түсі | Қара |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1750 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 680 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 1940 мм |
| Салмақ | 60 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 353 л |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Жабдық жиынтығында | Сөре |
| Сөрелер саны | 5 д. (дана) |
| Жабдық есіктерінің саны | 1 д. (дана) |
| Есік түрі | Айқарма |
| Есік материалы | Шыны |
| Авто-мұздату | Иә |
| Термометр | Иә |
| Дисплей | Иә |
| Ерекшеліктері | Реттелетін аяқтар |
- Бағасы: 214 990 ₸






