Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Қосылу | 380 Жылы |
| Камералар (ошақтар) саны | 3 |
| Сыйымдылығы (сыйымдылықтар) | 12 |
| Бір камерадағы деңгейлер саны | 4 |
| Камера өлшемдері | 538х535х290 мм |
| Сыйымдылықтардың форматы | пісірме табақтар 530х470 мм |
| Температуралық режим | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Қыздыру уақыты | 30 мин. |
| Қуат | 14,4 кВТ |
| Ені | 900 мм |
| Тереңдігі | 940 мм |
| Биіктігі | 1510 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 190 келі |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Артикул | ТЖЭТ-2 |
Сипаттамасы
Қуырғыш бірінші, екінші және үшінші тағамдарды дайындауға, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында нан-тоқаш өнімдерін пісіруге арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Камера көміртекті болаттан жасалған, тұғыры, бүйір және артқы қабырғалары сырланған металдан жасалған. Жеткізу көлеміне 530x470x33 мм өлшемді 6 пісіру парағы кіреді. Жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің температурасын бөлек реттеу. 320 °C жеткенде іске қосылатын апаттық термиялық қосқыш. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Ерекшеліктері | Реттелетін аяқтар, Пісіру парақтарының болуы |
| Секциялар саны | 3 д. (дана) |
| Бөлімдегі пісіру парақтарының саны | 2 д. (дана) |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 14.4 кВт |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 30 мин |
| Максималды жұмыс температурасы | 270 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 20 град. |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 900 мм |
| Ені | 940 мм |
| Биіктігі | 1510 мм |
| Салмақ | 190 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 290 мм |
| Ішкі ені | 538 мм |
| Ішкі ұзындығы | 535 мм |
- Бағасы: 620 990 ₸


