Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы Пеш үстіндегі ыдыстарда ыдыс-аяқтарды дайындауға, сондай-ақ қуыруға және пісіруге арналған ПЭТ-6ЖШ қуырғыш шкафы бар алты оттық электрлі плита. Өлшемдері: 1370x900x860. Номиналды қуаты 22,8 кВТ. Шойыннан жасалған оттықтар 295х417 мм; алдыңғы панельдегі барлық реттегіштер: реттегіштердің 4 позициялық дизайны; әрбір оттықтың қуаты 3,0 кВТ; 30 минут ішінде +480 °C дейін қыздыру; пештің ішкі өлшемдері 538х535х290 мм; пештің материалы көміртекті болат; жиынтықта 530х470х30 мм көміртекті болаттан жасалған 3 науа; пештің температурасын реттеу диапазоны +20...+270 °C; пешті 30 минут ішінде +240 °C дейін қыздыру; қызып кетуден болатын апаттық температура реттегіші +320 °C. Ерекшеліктері:
Қосымша сипаттамалар:
|
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Кемелерге арналған, Ұйымдардың кеңселері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Максималды жұмыс температурасы | 480 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 18 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың түрі | шойын |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 6 |
| Жұмыс бетінің түрі | Тұтас |
| Жұмыс бетінің пішіні | Тік бұрышты |
| Жылыту аймақтарының саны | 8 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шойын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1370 мм |
| Ені | 900 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Салмақ | 235 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Плита жиынтығы | Қуыру шкафы, Пісіру парақтары |
- Бағасы: 755 990 ₸




