Тот баспайтын болаттан жасалған сөре
Сөре 100*50*155 қараңыз
- Биіктігі: 155 см
- Сөренің ұзындығы: 100 см
- Сөренің ені: 50 см
- Металл қалыңдығы: 1 мм
Сөрелер ас үйге арналған бейтарап жабдық болып табылады және кез келген қоғамдық тамақтандыру орындарында өте танымал. Шынында да, бұл өнімдердің қарапайымдылығына қарамастан, олар суықта да, ыстықта да маңызды функцияларды орындайды.
Егер сіз ыдыс-аяққа арналған сөрелерді іздесеңіз, біз сізге өндірістік сөрелерді ұсынамыз. Бұл жабдық тауарлық-материалдық қорларды немесе дайын өнімді, сондай-ақ басқа заттарды сақтауға өте ыңғайлы. Ол өндірістік деңгейдегі сөрелердің сапасына қойылатын қатаң талаптарды ескере отырып жасалған және әртүрлі:
- функционалдылығымен;
- сенімділікпен;
- сыйымдылығы;
- пайдаланудың қарапайымдылығымен.
*Сайтта жарияланған тауарлар мен қызметтер жария оферта болып табылмайды. Тауардың өзекті бағасы, оның қоймада бар-жоғы және жеткізу мерзімдері туралы ақпаратты консультанттардан нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Жиһаз түрі | сөре |
| Өндіруші ел | Қытай |
| қызметі | Көпфункционалды |
| Үстел түрі | Арал |
| Сөре түрі | Тұтас |
| Үстел құрылымы | Жиналмалы-жиылмалы |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| Үстел жақтауының материалы | Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | Тіректерді биіктігі бойынша реттеу мүмкіндігі |
| Үстелге біркелкі бөлінген жүктеме | 45 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Ені | 500 мм |
| Биіктігі | 1550 мм |
| Үстелдің үстінің қалыңдығы | 50 мм |
- Бағасы: 53 000 ₸









