Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Тұтас тартылған 2 секциялы жуу ваннасы
Негізгі сипаттамалары:
-
Өлшемдері: 1200*600*800 мм.
-
Раковинаның ішкі өлшемі: 450*400*250 мм
-
Жабдық түрі: Тұтас тартылған жуу ваннасы
-
Секциялар саны: 2
-
Жабдықты орнату түрі: Едендік
-
Металл қалыңдығы: 0,8 мм
-
Материал: Тот баспайтын болат
-
Корпустың түсі: Тот баспайтын болат
-
Реттелетін аяқтар: Иә
*Сайтта жарияланған тауарлар мен қызметтер жария оферта болып табылмайды. Тауардың өзекті бағасы, оның қоймада бар-жоғы және жеткізу мерзімдері туралы ақпаратты консультанттардан нақтылаңыз
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Толық тартылған жуу ваннасы |
| Секциялар саны | 2 |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Жабдықтың жақтау материалы | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Реттелетін аяқтар | Иә |
| Ерекшеліктері | Сифонмен жабдықтау, Су төгетін түтікпен жабдықтау |
| Қабырға тақтасы | Иә |
| Араластырғышқа арналған тесік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Жалпы ұзындығы | 1200 мм |
| Жалпы ені | 600 мм |
| Жалпы биіктігі | 950 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ұзындығы | 450 мм |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Түсі | Сұр |
- Бағасы: 57 190 ₸







